پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۹۱۹
|
کد خبر: ۶۷۱۹
معاونت دانشجویی دانشگاه بوعلی‌سینا جزئیات نحوه رای‌گیری در انتخابات شورای صنفی دانشگاه را منتشر کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۰۶ دی ۱۴۰۱

به گزارش بسنا، نکات مهم و قابل توجه درباره سامانه رای‌گیری و نحوه ثبت رای در انتخابات شورای صنفی دانشجویان به شرح ذیل است:

- دانشجویان در روز چهارشنبه ۷ دی از ساعت ۹ الی ۱۷ می‌توانند با مراجعه به سامانه exam۴.basu.ac.ir در انتخابات شورای صنفی دانشجویان شرکت نمایند.

- ورود به سامانه با شماره دانشجویی و کدملی دانشجو انجام می‌پذیرد.

- سامانه فقط برای دانشجویان دانشکده‌های علوم انسانی، علوم اقتصادی و اجتماعی، مهندسی، مدیریت و حسابداری رزن و مجمتع آموزش عالی نهاوند فعال می‌باشد.

- پس از ورود به سامانه رای‌گیری فقط ۱۰ دقیقه مهلت برای انتخاب کاندیدای موردنظر و ثبت رای وجود دارد و در صورت اتمام زمان، امکان ورود مجدد به سامانه نخواهد بود.

- هر دانشجو فقط یک‌بار در روز رای‌گیری امکان ورود به سامانه را دارد و در صورت عدم ثبت رای و خروج از سامانه، امکان ورود مجدد وجود ندارد.

- پس از انتخاب کاندیدای موردنظر و انتخاب گزینه اتمام آزمون، رای ثبت و از سامانه خارج می‌شوید.

- بهتر است دانشجویان در ساعات اولیه برای شرکت در انتخابات به سامانه مراجعه نمایند تا در صورت وجود هرگونه مشکل فرصت بررسی و حل مشکلات احتمالی وجود داشته باشد.

- با توجه به اینکه سامانه exam۴.basu.ac.ir مربوط به امتحانات دانشجو نیز می‌باشد و رمز آن محرمانه برای خود دانشجو است، لذا از در اختیار قرار دادن رمز ورود به سامانه به سایر دانشجویان خودداری نمایید.

- اگر دانشجویی در روز چهارشنبه ۷ دی در سامانه مذکور امتحان و آزمونی داشته باشد، بعد از ثبت رای و ورود مجدد به سامانه امکان شرکت در آزمون فراهم می‌شود.

شماره تماس پشتیبانی سامانه در روز انتخابات ۰۸۱۳۸۳۸۱۲۶۰ می‌باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشجو