پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۱۹۵
|
کد خبر: ۷۳۰
دکتر حسین توکلی از در نظر گرفتن مهلت مجدد ثبت نام در دوره‌های کاردانی مؤسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای از 8 تا 12 مرداد ماه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش بسنا و به نقل از ایسنا، دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی سال ۹۷ که پذیرش در آن‌ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) است، از روز یکشنبه ششم خرداد ماه، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده بود که و با در نظر گرفتن مهلت تمدیدشده ساعت ۲۴ روزیکشنبه ۲۰ خرداد ماه جاری پایان پذیرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس آمار اولیه گزارش شده تعداد 32 هزار و 680 داوطلب در دوره‌های کاردانی مؤسسات غیر انتفاعی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای ثبت‌نام کردند. بدیهی است آمار نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده فرصت مجددی برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی داطلبان و حتی افرادی که مایل به ثبت نام در دوره‌هایکاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی سال ۹۷ باشند، در نظر گرفته شده است که داوطلبان از 8 تا 12 مرداد می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش و یا ثبت نام مجدد اقدام کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش