پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۲۹۰۸
|
کد خبر: ۷۴۵۲
مدیریت امور آموزشی دانشگاه بوعلی‌سینا جزئیات تغییر زمان حذف و اضافه ترم جدید را اعلام کرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۴ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۲

به گزارش بسنا، در این اطلاعیه آمده است:

براساس مصوبه جلسه ۱۳۸۷ مورخه ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ شورای آموزشی دانشگاه بوعلی‌سینا، زمان حذف و اضافه نیمسال ۴۰۲۱ که مقرر بود از ۸ لغایت ۱۲ مهرماه انجام شود، به شرح زیر تغییر یافت:

سال ورود

زمان شروع

(ساعت ۱۸)

زمان پایان

(ساعت ۱۸)

ورودی‌های سال ۱۳۹۹ و ماقبل ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶
ورودی‌های سال ۱۴۰۰ ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ ۱۴۰۲/۰۷/۱۷

ورودی‌های سال ۱۴۰۱

و دانشجویان مهمان و در شرف انتقال

۱۴۰۲/۰۷/۱۷ ۱۴۰۲/۰۷/۱۸
کلیه ورودی‌ها ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ ۱۴۰۲/۰۷/۱۹

 

دانشجویان می‌توانند قبل از شروع فرآیند حذف و اضافه به پیشخوان خدمت، ثبت‌نام اصلی، مراجعه و با کلیک بر روی آیکون مشاهده گردش کار، از پیغام‌هایی که اساتید راهنما در کنترل انتخاب واحد دانشجویان ثبت نموده‌اند، کسب اطلاع کنند.

در همین پیشخوان، با کلیک بر روی آیکون نتیجه ثبت‌نام (ترمیم) دانشجو در طول فرآیند ثبت‌نام (گزارش ۷۷) از نتیجه واحد‌های ثبت‌شده تاکنون کسب اطلاع نمایند. چنانچه مغایرتی در انتخاب واحد مشاهده نمودید، در اولین فرصت با دانشکده خود ارتباط برقرار نمائید.

لازم است دانشجویان گرامی قبل از حذف و اضافه ترم ۴۰۲۱، با ورود به سامانه گلستان و اخذ گزارش ۲۱۲ نسبت به مشاهده دروس ارائه شده برای آن دانشجو در ترم ۴۰۲۱ اقدام کنند.

گزارش ۲۱۲ شامل تمام دروس عمومی و اختصاصی ارائه شده برای فقط آن دانشجو می‌باشد و با دیگر دانشجویان دانشگاه یکسان نیست.

در بازه زمانی ۱۵ تا ۱۹ مهر که برای حذف و اضافه دانشجویان به تفکیک زمانی اعلام شده است، کل دروس عمومی باقیمانده برای همه دانشجویان قابل رویت و انتخاب خواهد بود.

مشاهده دروس ارائه شده صرفا با اخذ گزارش ۲۱۲ از سامانه گلستان امکان‌پذیر است و انتشار لیست دروس به صورت یک فایل برای همه دانشجویان امکان پذیر نیست، چراکه هردانشجو صرفا قادر به انتخاب دروسی است که برای او ارائه شده و می‌تواند اخذ کند.

توجه: دانشجویانی که ترم آخر نیستند نمی‌توانند بیش از یک درس از مجموعه دروس معارف اسلامی را انتخاب کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش