پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۷۲۷
|
کد خبر: ۷۶۷
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سرپرست دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی منصوب شد

وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی را منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر حسن مروتی را به سمت «سرپرست دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره)» منصوب کرد.

دکتر حسن مروتی متولد ۱۳۴۵ در شهرستان بروجرد است و مدرک دکترای عمومی خود را در رشته دامپزشکی در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه شهید چمران اهواز اخذ کرد و از سال ۱۳۷۵ دراین دانشگاه به عنوان عضو هیات علمی با مرتبه مربی مشغول به کار شد.

وی دکترای تخصصی علوم تشریح شامل آناتومی، بافت شناسی، و جنین شناسی را در سال ۱۳۸۴ از دانشگاه شهید چمران اهواز اخذ کرد و از سال ۱۳۹۲ به دانشگاه تهران منتقل شد و در حال حاضر با مرتبه علمی استاد تمام پایه ۳۳ در دانشگاه تهران مشغول به کار است.

وی مسؤولیت های مختلفی از جمله ریاست مؤسسه تحقیقات سرم و واکسن رازی شعبه اهواز، معاون اداری و مالی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنین معاونت پژوهشی، معاونت اداری و مالی و نیز ریاست این دانشگاه را برعهده داشته است.

راهنمایی بیش از ۵۰ رساله دکتری، دکتری عمومی و کارشناسی ارشد، مشاوره بیش از ۳۰ رساله، چاپ بیش از ۹۰ مقاله در نشریات معتبر بین المللی و داخلی و ارائه بیش از ۶۰ مقاله در کنفرانس های معتبر بین المللی و داخلی، اجرای ۱۲ طرح پژوهشی، تالیف ۱۱ عنوان کتاب، ترجمه ۵ عنوان کتاب و عضویت در هیات تحریریه نشریات مختلف علمی - پژوهشی از جمله سوابق پژوهشی دکتر حسن مروتی است.

وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات حجت الاسلام والمسلمین دکترسید نصرالله محبوبی، رئیس سابق دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره) در مدت زمان تصدی این مسؤولیت قدردانی کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشگاه