پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۵۲۹
|
کد خبر: ۸۲۳
طبق اعلام رئیس سازمان حج و زیارت همدان؛

۲۱۲۰ نفر از همدان به ‌حج تمتع اعزام می‌شوند‌

محمد ساغرچی گفت: در صورت موافقت فرودگاه‌های کشور عربستان سعودی امسال ۲۱۲۰ نفر از حجاج همدانی در قالب ۱۶ کاروان از ۱۴ مردادماه تا ۲۱ مرداد ماه به مراسم حج تمتع اعزام می‌شوند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۲۰ تير ۱۳۹۷

به گزارش بسنا، محمد ساغرچی رئیس سازمان حج و زیارت همدان از برپایی نمایشگاه سوغات حجاج در استان خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری سازمان صنعت معدن تجارت و نمایشگاه بین المللی همدان در محل دائمی این نمایشگاه‌ها واقع در میدان عاشورا برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از 19 تا 22 تیرماه دایر است افزود: این نمایشگاه با هدف ممانعت از خروج ارز به خارج از کشور، تحقق شعار سال، حمایت از تولیدات داخلی و کمک به اشتغال زائیی در کشور، برای زائران خانه خانه برپا می‌شود.

رییس سازمان حج و زیارت همدان با اعلام اینکه برگزاری این نمایشگاه مورد استقبال حجاج قرار گرفته است عنوان کرد: در این نمایشگاه 50 قلم کالا مانند پوشاک، اسباب بازی، لوازم برقی ود یگر مایحتاج حجاج عرضه می‌شود.

وی گفت: در صورت موافقت فرودگاه‌های کشور عربستان سعودی امسال 2120 نفر از حجاج همدانی در قالب 16 کاروان از 14 مردادماه تا 21 مرداد ماه به مراسم حج تمتع اعزام می‌شوند و از 14 تا 21 شهریور ماه نیز به کشور باز می‌گردند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
استانی